PSN Prodej

Moderní byty v atraktivních pražských lokalitách i nemovitosti před rekonstrukcí připravené na přestavbu podle vašich představ.

Během více než dvaceti let fungování na trhu s nemovitostmi jsme nasbírali dostatek zkušeností na to, abychom vám mohli nabídnout profesionální přístup našeho týmu a kompletní servis. Jsme přímí majitelé našich nemovitostí, takže pro vás máme výhodné podmínky při jejich prodeji i pronájmu.

Ročně prodáme více než 300 bytů, to znamená téměř každý den jeden byt! A jeden takový spolu vybereme i pro vás. Ať už v Praze, Kladně, Pardubicích, Hradci Králové nebo Slaném, ve všech těchto lokalitách jsme připraveni vám nabídnout byt podle vašich představ.

 

Konkrétní nabídka ZDE

prodej

PSN Pronájem

Moderní kancelář v samém srdci Prahy je ideálním místem pro úspěšné podnikání. V naší nabídce proto máme široké portfolio atraktivních lokalit, které si můžete pronajmout nebo koupit jako kancelářské prostory.

Tančící dům na břehu Vltavy je charakteristickým symbolem Prahy, který obdivují turisté z celého světa. My vám nyní nabízíme možnost využití jeho reprezentativních a plně vybavených prostor pro vaše podnikání. Stejně tak nabízíme i pronájem kanceláří mimo Prahu – v Pardubicích, Kladně, Hradci Králové či Slaném.

Zkušenosti na realitním trhu sbíráme již od roku 1991. Všechny námi nabízené nemovitosti jsou navíc v našem vlastnictví, takže od nás získáte detailní informace o jejich stavu a následně i výhodné podmínky v případě pronájmu či koupě.

 

Konkrétní nabídka ZDE

pronajemVektor písmene T Vektor písmene A Vektor písmene D Vektor písmene Ů
Pro lepší zobrazení webu prosím
zvětšete prohlížeč.